Genel

Diş fırçalama ağız bakımı

Diş Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Diş fırçalarken dişlerin bütün yüzeylerini aynı derecede temizlemek önemlidir. Ağız içinde kalan kısım temizlendikten sonra dişlerin yanak ve dudak bölgeleri dikkatlice temizlenmelidir. Bunu takiben dişlerin çiğneyici düzeylerinin de tam olarak temizlenene kadar fırçalanması gerekir. Doğrusunu söylemek gerekir ise ben de her seferinde bu kadar uzun süre diş fırçalamıyorum. Ne yaptığımı merak ediyorsanız youtube kanalıma abone olabilirsiniz.

Kötü yapılmış zirkonyum diş kaplama ile yaşanan diş eti sorunu.

Eski Diş Kaplamalar Ne Zaman Değiştirilmeli?

Diş sağlığımız için yaptırdığımız diş kaplamaları ne zaman değiştirmek gerekiyor? Diş kaplaması eskir mi? Yeni diş kaplama için hangi belirtiler olduğunda diş hekimine gitmek gerekir. Yeni dişler ile diş estetiği sağlamak için başka dişlerin de kaplanması gerekiyor mu?

5 soruda zirkonyum diş kaplama

5 Soruda Zirkonyum Diş Kaplama

Doğal diş görünümünde diş kaplamaları yapmak mümkün olmakta. Konuyu diş estetiği uzmanı Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'ya sorduk. Zirkonyum diş kaplamalar ile ilgili bize 5 başlıkta en çok merak edilenleri anlattı.  Zirkonyum diş kaplamada diğer diş kaplamalara göre önemli farklılıklar vardır. Bunlar hakkında detaylı yazılarma www.drsertac.com/zirkonyum-kaplama sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

Şeffaf plak ile ortodonti fiyatları

Şeffaf Plak Ortodonti Fiyatları

Şeffaf plak ile ortodonti tedavisi fiyatları ve üretici firmalar merak ediliyor. Türkiye şeffaf plak ürünleri ORTHERO invisalign, EON, Clearfix, Orthoaligner gibi markalar ile pazarda yer almakta.

Biohorizon implant Turkiye istanbul

Biohorizons Türkiye Fiyatları

İmplant markaları implant fiyatı için etkileyici faktörlerden birisidir. Amerikan malı Biohorizons implant fiyatları Türkiyede ne kadar? Biohorizons implant nasıl bir implant diye araştıranlar için faydalı olacağını düşündüğümüz bir makale.

Ön diş estetiği tek diş zirkonyum kaplama

DİŞ ÇÜRÜĞÜ NEDİR TEDAVİSİ NASILDIR?

Diş çürüğü nasıl oluşur çürük diş tedavi yöntemleri. Diş dolgusu çeşitleri ve diş dolgusu fiyatı hakkında İstanbul Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dan bilgi aldık