Zirkonyum Diş Kaplama

Kötü yapılmış zirkonyum diş kaplama ile yaşanan diş eti sorunu.

Eski Diş Kaplamalar Ne Zaman Değiştirilmeli?

Diş sağlığımız için yaptırdığımız diş kaplamaları ne zaman değiştirmek gerekiyor? Diş kaplaması eskir mi? Yeni diş kaplama için hangi belirtiler olduğunda diş hekimine gitmek gerekir. Yeni dişler ile diş estetiği sağlamak için başka dişlerin de kaplanması gerekiyor mu?

5 soruda zirkonyum diş kaplama

5 Soruda Zirkonyum Diş Kaplama

Doğal diş görünümünde diş kaplamaları yapmak mümkün olmakta. Konuyu diş estetiği uzmanı Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'ya sorduk. Zirkonyum diş kaplamalar ile ilgili bize 5 başlıkta en çok merak edilenleri anlattı.  Zirkonyum diş kaplamada diğer diş kaplamalara göre önemli farklılıklar vardır. Bunlar hakkında detaylı yazılarma www.drsertac.com/zirkonyum-kaplama sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

Zirkonyum diş kaplama örnek Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA MI? DİŞ TELİ TAKTIRMAK MI?

Ortodonti tedavisi için artık metal teller takmak zorunda da değilsiniz. Gerek seramik braketler yani diş rengi tel uygulaması gerek şeffaf plaklar ile telsiz ortodonti uygulaması ile eğri dişler düzeltilebiliyor. Aşağıda telsiz ortodonti yapımı için Türkiye'deki markaları ve şeffaf plak fiyatlarını bulacaksınız. Yanıt bulamadığınız sorularınız ve tedavinin sizin dişleriniz için uygun olup olmadığını öğrenmek isterseniz

Uzun ömürlü iyi implant ve zirkonyum diş kaplama

UZUN ÖMÜRLÜ DİŞ TEDAVİSİ

Uzun ömürlü sorunsuz diş kaplama ve implant uygulaması için nelere dikkat edilmeli? İyi bir kaplama,zirkonyum diş veya implant gerçekten yüksek fiyatlı mı? Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya sorularımızı yanıtladı.

İmplantlar

Diş Ağrısı Nasıl Geçer? – Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile Röportaj

Zirkonyum diş kaplama uygulaması başarıyla gerçekleşen hastaların,bu kaplamaları uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanması mümkündür. Ancak tabii ki, acil ihtiyaç duyulmadan bu tedavilere başlamak gerekir.

Estetik Diş İstanbul Türkiye

DİŞ APSESİ

Tedaviye başlamak için geç kalındığında dişte ağrı ve şişlik oluşur. Zaman içerisinde enfeksiyon artar ve diş çevre dokuları kızarıklık şişlik gibi belirtiler verir. Ateş yükselmesi önemlidir.Genellikle diş çürüğünün ilerlemesi ve uzun süre ağızda beklemesi sonucunda dişlerde enfeksiyon giderek artar.