BEGO İMPLANT NASIL?

İmplant dediğinde şöyle bir duracaksın. Neden mi? Birazdan ayrıntıları ile anlatacağım. İmplant yapımı gerçekten ihtiyaç mı? İmplant sayısı kaç tane olmalı? İmplantın üzerine ne tür bir diş yapılması daha doğru olur? İmplant bakımı nasıl olacak? Hangi implant markası daha iyi? İmplant fiyatı ne kadar? Bunlar gibi birden fazla cevaplanmayı bekleyen soru aklımıza gelmeli. Bu soruların yanıtlarını aldığımızda da yeni sorular aklımızı kurcalar. Mesela hangi implant markası en iyi implant diye sorulup bu soruya Bego implant en iyisi cevabını aldıktan sonra da neden Bego marka implant nasıl? şeklinde yeni sorular gelir.

Bu soruların cevapları tek bir yazıya sığmayacak kadar uzun sürer. Aslında benim önerim siz bu soruların cevaplarını aramak, bulmak, anlamak yerine bunları sizin için en doğru şekilde planlayıp uygulayacak bir hekim bulmanız ve ona güvenmenizi tevsiye ederim. Siz ne kadar araştırırsanız araştırın diş doktorunun seneler içerinde edindiği bilgi ve tecrübeye sahip olamazsınız. Uygulama yapan kişinin deneyimleri ve takipleri çok değerlidir.

HANGİ İMPLANT MARKASI?

İmplant yapımı
İmplant yapımı ve faydaları

Bu soru implant fiyatları ne kadar sorusundan sonra diş hekimlerine en çok sorulan sorulardan birisi sanırım. İnsanlar haklı olarak kendilerine yaptıracakları tedavinin fiyatı ile ilgilenirler. Farklı implant fiyatları ve diş kaplama fiyatları ile karşılaştıklarında da bunun nedenini sorgularlar. İmplant markası implant fiyatını etkileyen önemli  bir unsurdur. Bu tarz sorular klinikte bize de gelmekte.

Bana bu sorunun gelme şekli biraz farklı oluyor gerçi. Ben kliniğimde implant markalarını ve implant fiyatları üzerinden pek kıyaslama yapmam. Doğrudan kendi tercihim olan implant markasını söylerim hastalarıma. Ben kendi ağzıma implant yaptıracak olsam BEGO implant kullanırım diyerek de işi kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalışırım.

Bazı kliniklerde hastaya iki üç seçenek sunularak farklı fiyatlar ile implant yaptırabilecekleri ifade edilmekte.

BEGO İMPLANT

Şimdi biraz da teknik özelliklerine göz atalım. İmplant için en önemli konulardan birisi yüzey kaplamasıdır. Formülü ve uygulama tekniği sır gibi saklanır implant yüzey işlemlerinin. Kemik ile tutunmayı sağlayan yüzey yapısı bu implantta harikadır. Sorunsuz ve kısa süre içerisinde kemik augmentasyonu elde edilebilmektedir. Oss tell cihazları ile yapılan ölçümlerde de ilk andan itibaren tatminkar sonuçlara ulaşılmaktadır.

Bego implant kataloglarında detaylı bir şekilde anlatıldığı gibi bu implantın farklı çapları var.

Bego implant çapları 3 mm den başlar. 3.75, 4.1 ve 5mm çaplı implantlar vardır. Boy olarak da 4.1 mm implantlarda ve 5 mm Bego implantlarda 7 mm uzunluk mevcuttur. Her çapta 8 mm, 11,5 mm, 13 mm ve 15 mm uzunlukta implantlar vardır.
Bego implant şikayet edilmeyen nadir implantlardan birisidir. Kutularda belirli standartlar hep aynıdır. Paketi açarken de sürpriz ile karşılaşmazsınız. Yerli implant markasında taşıyıcı parçanın implantı düşürmesi gibi sizi zor durumda bırakacak tatsızlıklar olmaz.
İstanbul’da Bego implantı en çok uygulayan kliniklerden birisi olarak bu kadar fazla sayıda Bego implant uygulayıp sorun ve şikayet almamak haklı olarak bu markaya devam etme nedeni olmaktadır.
“Bego implant yaptıranlar da, Bego implant yapanlar kadar mutlu mu” diye araştırırsanız kısa sürede olumlu yanıt ile karşılaşırsınız.
Bego implant yorumlarından bu marka hakkında yazılmış görüşlere ulaşmak mümkündür. Yazılanlara göre sorun yaşayan yok gibi.

BEGO İMPLANT FİYATI

Bego implant fiyatları 2018 yılında Avrupa birliği para birimi Euro nun Türk lirası karşısında değer kazanması ile birlikte yükselmiştir. Ucuz implant arayanların isteklerine cevap veremeyecek seviyede bir implant fiyatı ile karşılaşırsınız.

 

 

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 211

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂