Biohorizons Türkiye Fiyatları

İmplant diş yapımı diş hekimliğinde diş kaybını gidermek için uygulanan en iyi yöntemlerden birisidir. birçok önemli avantajı vardır. Ancak değişik implant markaları ve uygulamaları olması, bazı insanların son derece memnun iken bazılarının dert sahibi olmaları gibi kafa karıştıran bir yönü olduğunu da biliyoruz.

Değişik markalar ile piyasada bulunan bu üründe fiyat, kalite ve performans konusunda bir araştırma gereği ortaya çıkmaktadır. İmplantlar ilk bakışta aynı gibi olsa bile her şirket farklı avantajlara sahip olduğunu söyler.

Araba sektöründeki gibi düşünebilirsiniz. Otomobiller aslında aynı işi yapsalar bile markadan markayla farklılık gösterir. Bu markalardan bazıları daha lüks, bazıları daha ileri olan aksesuarlı, bazıları daha hızlıdır. İşçilik, güvenilirlik ve kalite konusunda seçimi son tüketici vermektedir. Buna benzer durum implant endüstrisi için de geçerlidir.

Biohorizons İmplant Nasıl?

BioHorizons implant, farklı tipte ağız dokuları ile özellikle iyi entegre olan benzersiz lazerle oyulmuş yüzeyleri ile bilinmektedir. BioHorizons titanyum malzeme kullanır. Bu sayede implantlar, kemik ve implant arasında daha hızlı entegrasyonu destekler. Biohorizons patentli bir LaserLok® yüzeyine sahiptir. Bu teknoloji, implantın yüzeyi boyunca küçük hücreli kanallar içerir ve farklı tipteki kemik hücreleri ve implant arasında bir bağlantı sağlar.

İmplant ve kemik arasındaki güvenli bağlantı, daha fazla kemik kaybını önleyerek çene yapısını stabilize etmeye yardımcı olur. Ayrıca implantı daha dayanıklı hale getirir. Aslında, BioHorizons implantlarının başarı oranı yayınlara göre %97 den fazladır.

Biohorizons Fiyatları

Kemik ve implant arasında daha güçlü bir bağ kurma iddiası her mplant markasında vardır. İmplantın üzerine oturan ve protez kaplama veya köprüye bağlanan dayanaklar byük önem taşımaktadır.

Dayanak ve çevre doku arasında daha güçlü bir bağlantı, aynı zamanda, kemikte bozulmayı önler.

Bir oral cerrah, daha yumuşak veya daha az yoğun kemik dahil olmak üzere geniş bir hasta yelpazesi için değişik implant markalarını tercih edebilir. Kritik zamanlarda Bego veya BioHorizons implantlarını kullanabilir. Tam boyutlu implantları kullanmanın zorluklarını ortaya çıkaran durumlar için kısa implantlar yapılabilmektedir.

BioHorizons implantları, tek diş değiştirme veya bir takma dişe sabitleme için uygundur.

BioHorizons implantlar malzeme olarak ömür boyu garantiye sahiptir ve şirket, dayanak, kemik greft materyalleri ve oral cerrahın prosedüre hazırlanmalarına yardımcı olan yazılımlar da dahil olmak üzere diğer tamamlayıcı ürünler sunmaktadır. Bazı hastalar için yukarıdakilerin hepsi gerekebilir, bazıları için çok azı.

Biohorizons İmplant Hangi Ülkenin

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dan aldıımız bilgilere göre, BioHorizons, 1994 yılında Birmingham’daki Alabama Üniversitesi’nde Carl E. Misch, DDS, Martha Bidez, PhD ve Todd Strong, tarafından yapılan araştırmalarla kurulmuştur. Biyomedikal mühendisliğinde geniş bir geçmişe sahip olan Steve Boggan, 1995 yılında BioHorizons’a katıldı ve dört yıl sonra CEO pozisyonunu kabul etti. Güçlü bir yönetici ekibi ve bilim, inovasyon ve hizmet taahhüdü ile BioHorizons, implant diş topluluğunda liderlerden birisi durumuna ulaştı.

BioHorizons kanıta dayalı ve bilimsel olarak kanıtlanmış ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. Bu taahhüt, 1997 yılında Maestro implant sisteminin piyasaya sürülmesiyle başlamış olup, en son lansmanları, Tapered Plus ve Tapered 3.0 implant sistemleri ile günümüzde devam etmektedir.

BioHorizon’ların bilim, inovasyon ve hizmet konusundaki odak noktası, müşterilerine diş hekimliğindeki en hızlı büyüyen şirketlerden biri BioHorizons olmuştur. BioHorizons, 1988 yılında ISO Belgesi alındı. Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO), dünyanın en büyük standart organizasyonudur ve akreditasyon ve belgelendirme kuruluşları tarafından yönetilmektedir.

Genişleme ve büyüme
Uluslararası dağıtım 1998 yılında BioHorizons dental ürünlerinin Avrupa’da ilk kez piyasaya sunulmasıyla başladı. Bugün, BioHorizons diş ürünlerini Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Avustralya ve Avrupa’da 90 pazarda dağıtmaktadır.

En İyi İmplant Hangisi?

Diş implantları için birçok seçenek vardır, bu nedenle, hangi cihazların sizin durumunuza en uygun olduğunu belirlemek için konusunda uzman ve tecrübeli çene cerrahı ile çalışılmalıdır. Bio Horizons implantların arkasında iyi bir teknoloji vardır.

Biohorizons implant yorumları

Biohorizon markası ile ilgili aramalar, Biohorizons implant yorumları bu implantın fiyat olarak yüksek olmasına rağmen iyi bir performans sergilediğini göstermektedir. Biohorizons implant fiyatları Türkiye şartlarında döviz ile alındığı için ve ithalatçının stok ve servis maliyetleri nedeni ile yüksek olmaktadır. İmplant ücreti ile ilgili ekonomik problem yaşayan kişilerin aynı kalitede ve başarıya sahip başka markalar bulma araştırmalarında Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ya danıştıklarında uygun alternatifler bulabileceklerini de belirtmek isteriz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 177

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂