Diş Kliniğimiz Hakkında

Sirona ve Diş Hekimliği
Diş Hekimliği

Diş kliniklerimiz 20 seneyi aşkın bir süredir işinde deneyimli diş hekimlerimiz ile hizmet vermektedir. Diş hekimliğimizde kurucu hekimlerimizin yanı sıra her branştan uzman diş hekimlerimizle de hizmet vermekteyiz. Otopark sıkıntısı olmayan kliniklerimizde zamanın değerini biliyor ve yalnızca randevulu hasta kabul ediyoruz. Bu sayede sizi bekletmeden daha iyi bir hizmet sunuyoruz.

Neden Biz?

Kliniğimizde tedavi gören her hasta için en iyi tedavi olanaklarını vermeye çalışmaktayız. Hipokrat yemini ettiğimiz günden beri meslek hayatımızda elde ettiğimiz bu sarsılmaz güveni hastalarımızın bize duyduğu güvene borçluyuz.

Koşulsuz Hasta Memnuniyeti Birinci Önceliğimizdir

.Her hastanın kendine has arzu ve beklentileri olduğunu biliyor ve kişiye has tedavi ve çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene

Tedavi öncesinde isabetli teşhis ve ihtiyaçları tespit edip sizler ile birlikte uzun vadeli ve ihtiyaçlarınıza cevap veren tedaviler planlıyoruz.

Dünya Standartlarında Hijyen

Öncelikli olarak dünya standartlarında hijyen sağlamak ve hastalarımızın tedavilerini hiç riske sokmadan gerçekleştirebilmek için dünya standartlarında dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemleri uyguluyoruz.

Garanti

Gerçekleştirdiğimiz diş tedavilerinde ve uyguladığımız implant ve protezlerin garanti ve kalite belgelerini hastalarımıza vermekteyiz. 

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂