Erdek Diş Hekimi Ender Mertoğlu

Erdek Diş Hekimi Ender Mertoğlu

Diş sorunlarının ne zaman ortaya çıkacağı belli olmuyor. Bazen bir sınav öncesi bazen de tatillerde yaşanan diş sorunları insanı canından bezdirebiliyor. Bütün bir yıl planlanan tatilde diş kaplamasının yerinden çıkması veya diş ağrısı gibi sorunlar yaşanması sizi bir diş hekimi bulmak zorunda bırakabilir. Bu sayfada olduğunuza göre Balıkesir in Erdek ilçesinde olma ihtimaliniz çok yüksek ve diş sorunu da yaşıyor olmalısınız.

Öncelikle size şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Diş sorunu yaşıyorsunuz. Ama çok şanssız değilsiniz. Erdek de Türkiye’nin en iyi diş hekimlerinden Dr. Ender Mertoğlu ve eşi Diş Hekimi Özlem Mertoğlu var. Yapmanız gereken onlara ulaşmak ve sorularınızı iletmek. Sonrası çok kolay. İhtiyacınız olan diş tedavisinin belirlenmesi için gerekiyor ise panoramik diş röntgeniniz çekilir. Gerekiyor ise periapikal röntgen de alınır. Dikkatli bir diş muayenesinden sonra sorun tespit edilir. Çözüm ise 20 yılı aşan tecrübeleri ile Mertoğlu doktorlarında zaten.

Dikkat etmeniz gerekenler:

  • Mutlaka randevu alarak zamanında gitmelisiniz.
  • Sorun ve şikayetlerinizi tam olarak iletmelisiniz.
  • Diş sorununuz için geçici işlem arayışında olmamalısınız.
  • Bütün dişleriniz için önerilen tedavileri dikkatle dinlemelisiniz.
  • Kaç gün orada kalacağınızı söyleyip bu süre içerisinde hangi işlemleri yapabileceklerini de öğrenmeniz sizin için çok iyi olacaktır.

Erdek Diş Hekimi Neler Yapabilir?

Diş tedavileri ile ilgili en ileri uygulamaların yapıldığı bir kliniktesiniz. Mertoğlu diş kliniği, cihaz ve ekipman olarak teşhis ve tedavi anlamında İstanbul Ankara Antalya illerinde bile çoğu diş kliniğinde bulamayacağınız ileri seviyede donatılmış diş kliniğinde tecrübeli hekimlere emanetsiniz. Çekilen röntgenler ve büyüteç ile yapılan muayenelerde doğru teşhis ve tedavilerin yolu açılmakta.

Diş Hekimi Ender Mertoğlu Kliniğinde Fiyatlar Nasıl?

Para ödemek bazılarımıza zor gelebiliyor. Hele de diş tedavileri için para ödemeye alışmamış bir toplum için durum böyle. Ancak gördüğünüz gibi en beklenmedik zamanda keyfinizi kaçırabilir. Kaplama diş düşmesi, diş ağrısı, dolgu düşmesi gibi sorunlar sizi nasıl da zor durumda bırakıyor.

Size önerim önce bu sorunu ben burada neden yaşıyorum diye düşünün. Diş kaplamam neden düştü? Kötü mü yapıldı, dişim hatalı açı ile mi kesildi, çok mu küçültüldü, kullanılan malzeme nasıldı, ben rede hata yaptım diye konuyu irdeleyin.

Aynı şekilde diş dolgusu düştü ise, dolgu yapımında hata mı var, malzeme kalitesi nasıldı, yaptırdığım yer bu konuda donanımlı mı idi gibi soruları kendinize sorun. Hata olmadan sorun olmaz! Bunu unutmayın. Her şey çok iyi yapıldı ise ve sorun var ise de hata sizde. Düzenli diş kontrollerine gitmemiş veya kullanım süresi dolmuş bir tedaviyi kullanmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Şimdi gelelim fiyat konusuna. Erdek diş hekimi Ender Mertoğlu Kliniği fiyatları verilen hizmetin karşılığında ne eksik ne de fazladır. Sizin için iyi malzemeler kullanılır. İyi tedavi planı ve özenli işlemler yapılır. Bunun karşılığında da ücretini ödersiniz. Ucuz olsun kalitesi önemli değil diyenler için bu temiz ve kaliteli kliniği öneremeyiz. Kaliteli ve sorunsuz işlemler isteyenler için ise arayıp bulamayacakları bir yer Erdek Mertoğlu diş kliniği.

Sağlığınıza önem veriyorsanız, kaliteli hizmet ve nitelikli tedaviler olmak istiyorsanız Erdek Diş Hekimi olarak Ender Mertoğlu ve Erdek Diş Hekimi Özlem Mertoğlu Diş Kliniğini rahatlıkla önerebilirim.

 

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 3.3 / 5. Oy sayısı: 10

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂

× WhatsApp ile randevu alın