Etiket: diş ağrısı

Türkiye diş fiyatları

Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Diş ağrısı başladığında en kısa zamanda ağrıyı geçirmek için yöntemler aranır. Aslında vücut diş ağrısı ilerlemeden önce bir takım belirtiler vermiştir. Ancak dikkate alınmayan bu belirtiler zaman içerisinde şiddetli diş ağrısına dönüşür. Diş enfeksiyonu kişiyi işinde çalışamaz duruma getirir. Bu ya uygulanabilecek diş ağrısı giderme yöntemleri hakkında da bilgi vermeye çalışacağız.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

Diş Ağrısı Tedavisi

Amalgam dolgular metal renginde oldukları için estetik olarak tercih edilmezler. Maliyetler uygulama kolaylıkları olmasından dolayı kompozit diş dolgularına oranla daha azdır. Türkiye’de birçok değişik dolgu malzemesi bulunuyor. Bunlar içerisinde Kore, Amerika,Çek Cumhuriyeti Fransız ve Alman malı diş dolgular bulunmaktadır. Fiyat olarak en ucuzu ile pahalısı arasında 15 kat bir fark olması inanılmazdır. Tabi uygulama sonrası takiplerde bu fiyat farkının neden kaynaklandığı açıkça tespit edilebilmektedir.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Kanal tedavisi

Kanal Tedavisi

Dişlerimizden biri hastalandığında en bilinen koruma yöntemlerinden biri de kanal tedavisidir. Kanal tedavisi hasar görmüş dişlerin korunmasında yardımcıdır. Pulpa (sinir, kan, lenf damarlarını içeren dişin içindeki yumuşak tabaka), kendini tamir edemeyecek derecede hasar gördüğünde pulpa ölür. genellikle buna, kırık dişlerdeki veya derin çürüklerdeki bakteriler sebep olur.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın