Etiket: diş fiyatları

Türkiye diş fiyatları

DİŞ TEDAVİ FİYATLARI

2018 diş tedavi fiyatları için genel anlamda bilgi sahibi olmak ve İstanbul Ankara İzmir Antalya gibi illerde en doğru tedavi planını öğrenmek isteyenler için rehber fiyat tablosu hazırladık. Bütçenin en iyi tedavi için uygun olduğınu düşünen hastalar için kaliteli ve uzun ömürlü diş tedavi fiyatlarını paylaşmak istedik. Rehber niteliğindeki fiyatlar genel bilgi mahiyetindedir. İstanbul Küçükçekmece Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ya yardımlarından ötürü teşekkür ederiz.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Türkiye diş fiyatları

TÜRKİYE DİŞ FİYATLARI

Türkiye’de diş fiyatları özellikle implant ve diş kaplama ücretleri son derece ekonomiktir. Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında beşte bir oranında fiyatlar söz konusu olmaktadır. Kullanılan diş malzemesinin özelliğine göre fiyatlar değişir. Mesela bir zirkonyum diş kaplama ile porselen diş kaplama fiyatı büyük farklılık gösterecektir

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Türkiye diş fiyatları

Türkiyede diş fiyatları

İş gücü olarak Avrupa ülkelerinin nerede ise 3 de biri oranında olan saat başı hizmet ücretleri bütün tıp branşlarında olduğu gibi diş hekimliği alanında da düşük kalmaktadır. Tıbbi onanım ve ekipman konusunda son derece modern teknolojilerin kullanıldığı ülkemizde hizmet maliyetlerinin düşük olması tedavi fiyatlarına yansımaktadır.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
En iyi implant diş kliniği

İMPLANT MARKALARI

Her üründe olduğu gibi implant diş için de gün geçtikçe farklı üreticiler farklı implant markaları ile pazarda yerini almakta. İmplant markaları uygulamanın başarısı ile ilgili mi değil mi önce bunu irdeleyelim. Sonra Türkiye’de bulunan en iyi implant markaları hakkında size bilgi verelim. Az önce pazarda değişik implant markaları olduğunu söyledik. Bir de değişik üreticiler dedik.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın