estetik diş | İmplant Ortodonti ve Estetik Diş Tedavi Uygulamaları

Etiket: estetik diş

beyazlatma

Ön Dişlerde Zirkonyum mu E Max kaplama mı?

Bugün sizlere seramik restorasyonlar restorasyonlarda kullandığımız materyallerin tipleri ile ilgili bilgi vermek istedik. Özellikle estetik çalışacağımız hastalarda en sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi zirkonyum nedir? Empress nedir? Hangisi daha uygun arkada da kullanılabilinir mi ve benzeri sorular.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Diş Hekimi

DİŞ BEYAZLATMA

Diş beyazlatma güzel dişler için uygulanan estetik diş tedavi işlemlerinden birisidir. Evde ve klinikte beyazlatma işlemini konun uzmanı diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan öğrendik. Dişlerin beyazlatılması zararlı mı? Renk kalıcı mı? sorularına yanıtaldık. İstanbul Küçükçekmece Korudent Diş Kliniği randevu için 02126616979

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Türkiye'de diş estetiği yaptırmak

ZİRKONYUM İLE ESTETİK ÖN DİŞ UYGULAMASI

Ön bölgede yapılan estetik zirkonyum diş kaplamalar fiyat olarak porselen diş kaplamalardan daha yüksektir. Alınan estetik ve fonksiyon sonuçları artık ön bölgede bir koyun diş kaplamaları başarıyla kullanıldığını ve fiyat olarakta ödenen paranın karşılığını tam olarak alındığını belirtebiliriz.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

Gülüş Tasarımı

Günümüz diş hekimliğinde adından en çok söz edilen estetik diş, ortodonti, şeffaf plak, şeffaf aparey, zirkonyum diş kaplama gibi konular hakkında genel bilgiler alabileceğiniz bir yazı. Teknolojideki gelişmeler ile diş hekimliğinde estetik olarak sağladığı avantajlar artmıştır. Günümüzde bir çok estetik diş tedavi yöntemi başarı ile kullanılabilmektedir.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

İMPLANT UYGULAMALARI VE FİYATLARI

implant kullanımı rutin bir hale gelmiştir. Dünyada ve ülkemizde her geçen gün giderek artan implant uygulaması üzerine yapılan diş protezleri çeşitlilikleri sayesinde hasta için en yüksek konforu vermektedir. Günümüzde bilim adamları silindirik ve vida şeklindeki titanyum implantların ağızdaki çene kemiği ile mükemmel bir şekilde bütünleştiğini tam olarak ispat etmiştir. Bu implantlar üzerine tek diş kaplamasından bir diş köprüsü veya bir diş protezine destek sağlanabileceğini kanıtlamışlardır. Diş implantları günümüzde sadece protezler için değil ortodonti tedavileri için de yardımcı olmaktadır. İnsan yaşamında büyük etki yaratan diş kaybı, implantların diş kökü yerini alması sayesinde büyük bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın