Etiket: zirkonyum diş kaplama

Beyaz diş rengi ile zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum Kaplama mı Diş Teli (Ortodonti) mi?

Dişlerin güzel görünmesi sıralı olması ve diğer çevre dokular ile uyumlu olmasına bağlıdır. Sıralanış problemi olan dişler için kafa karışıklığına neden olan durumlardan birisi hakkında  bilgi vermek istiyoruz bu yazıda. Dişleri eğri olan bir kişinin hangi diş tedavisi yaptırması daha doğru olur? Zirkonyum diş kaplama mı? Ortodonti mi daha iyi olur?

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Türkiye diş fiyatları

DİŞ TEDAVİ FİYATLARI

2018 diş tedavi fiyatları için genel anlamda bilgi sahibi olmak ve İstanbul Ankara İzmir Antalya gibi illerde en doğru tedavi planını öğrenmek isteyenler için rehber fiyat tablosu hazırladık. Bütçenin en iyi tedavi için uygun olduğınu düşünen hastalar için kaliteli ve uzun ömürlü diş tedavi fiyatlarını paylaşmak istedik. Rehber niteliğindeki fiyatlar genel bilgi mahiyetindedir. İstanbul Küçükçekmece Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ya yardımlarından ötürü teşekkür ederiz.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Estetik Zirkonyum diş Kaplama

Estetik Dişler

Dişlerdeki renk bozuklukları ve şekil bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere neden olabilir. Diş hekimliğinde estetik ve restoratif malzemelerin gelişmesiyle pek çok şekil, renk ve pozisyon bozuklukları rahatlıkla çözümlenebilmektedir. Estetik diş hekimliği işte burada çok önemli bir işlevi üstlenmektedir. Gülüş tasarımı, hekimlik ve sanatın birlikte uygulanarak, size özel ideal gülüşünüzü yenilemektir. Sizin birtakım kişisel istekleriniz ile sağlık ve doğallığı da birleştirerek sağlıklı bir gülüşü planlamaktır. · Yaş · Cinsiyet · Dudak yapısı · Diş etleri · Dişlerinizin rengi ve şekli · Yüz yapısı gülüş tasarımını etkilemektedir. Estetik ve güzel bir gülümseme yalnızca beyaz, düzgün dişlerle değil, bu dişlere uyumlu diş etleri ile mümkündür. Estetik diş eti uygulamalarına ”pembe estetik” adı verilmektedir. Sağlıklı diş eti açık pembe renkte, dişe ve kemiğe sıkıca yapışmış olup, portakal kabuğuna benzer parlak ama pütürlü bir görünümdedir. Diş eti bölgesinde en çok karşılaşılan estetik sorun gereğinden fazla görünen ya da asimetrik diş eti seviyeleri ve

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın