Florya Diş Hekimi

Özellikle büyük şehirlerde diş hekimi seçerken konumu’nun size yakın olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü diş tedavileri çoğu zaman birden fazla seans gerektirir. Diş hekimine aldınız randevu saatlerde gitmeni son derece önem taşır.

Kliniğimiz İstanbul Küçükçekmece Florya Cennet Mahallesini ayıran E5 Yolu üzerinde Metrobüs durağının yanındadır. En iyi ulaşım seçeneği olarak metrobüs tercih edilebilir. Cennet Mahallesi, Avcılar Sefaköy, Beylikdüzü, Topkapı Mecidiyeköy Anadolu yakasına kadar uzanan Metrobüs hattı kolay ulaşım imkanı sağlar.

Özel aracı ile gElecek hastalar için kapıda ücretsiz vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özellikle implant tedavilerinde ve sonrasındaki aşamalar en az 10 defa gitmenize gerektirecektir. Birinci aşamada implantların iyi planlanması gelir. Bu rantken aşamasına uzak bir birliktede yaptırmanız mümkün olabilmektedir. Bizim filmimiz de panoramik diş röntgeni çekilip dijital olarak size verilebilir

İmplant uygulama sonrasında dikişleri aldırmak için bir hafta sonra tekrar kliniğe gitmemiz gerekecektir. Dikişler alındıktan iki ile üç ay sonrasında implant üzerine iyileşme vidasının takılacağım seans olacaktır. Bu sırada yaranız oldukça iyi değişmiş ve size hiçbir ağrı sızı vermeyen bir boşluk olarak kalacaktır.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.6 / 5. Oy sayısı: 222

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂