Diş Polikliniği İstanbul Küçükçekmece Avcılar Florya

İletişim

GÜZEL GÜLÜMSEMEK İÇİN

TÜRKİYE/İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE
0549 347 4 347 (Whats App)
Diş Hekimi Sertaç
Telefon kameranızın “fotoğraf ” bölümünden QR kodu taratıp, WhatsApp ile hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Diş hekimliği ve ağız sağlığı uzmanları tarafından diş tedavileri ve implantlar konusunda toplumun eğitimi için yazılmış makalelerin olduğu bir web sitesidir. Diş sağlığı ve ağız sağlığı konusunda tüketici dostu eğitim ile hastaların bilgi gereksinimlerini karşılamak amacındadır. Dürüst açık bir yaklaşımla yazılmış olan makaleler okuyuculara aşağıdaki konularda bilgi verir.

Diş sağlığımızla ilgili soruları www.disdr.com web sitemiz aracılığı ile bize sorduğunuzda öğrenmek istediğiniz konu hakkında bilgilendirme amaçlı dönüş alacaksınız. En iyi ağız sağlık düzeyini sağlayabilmek için toplumun ağız sağlığı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. İnsanların ağız sağlıkları hakkında yeterli eğitimi alması ve uygulaması gerekmektedir.

2021 Her hakkı mahfuzdur site içeriği ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Tabii, işte İstanbul Küçükçekmece’deki diş hekimliği kliniğinize implant tedavileri için hasta çekmek amacıyla kullanabileceğiniz bir yazı:


Sağlıklı ve Estetik Gülüşler İçin İstanbul Küçükçekmece’deki İmplant Tedavilerine Davetlisiniz!

İstanbul Küçükçekmece’deki Diş Hekimliği Kliniğimize hoş geldiniz! İmplant tedavilerinde uzmanlaşmış bir ekip olarak, size sağlıklı bir gülüş ve fonksiyonel bir ağız sağlığı sunmayı hedefliyoruz. İmplantlar, kaybettiğiniz dişleri kalıcı olarak yerine koymak ve estetik açıdan mükemmel bir gülümseme elde etmek için modern diş hekimliğinde kullanılan güvenilir ve etkili bir yöntemdir.

İmplantlar, titanyumdan yapılan ve çene kemiğine yerleştirilen yapay köklerdir. Bu kökler, doğal diş köklerine benzer şekilde davranır ve çene kemiğiyle bütünleşerek güçlü bir temel oluştururlar. Üzerine yerleştirilen porselen diş protezleri ise doğal dişlerinizle uyumlu bir görünüm sağlar.

Kliniğimizde, deneyimli ve uzman diş hekimleri tarafından gerçekleştirilen implant tedavileri ile size en iyi sonuçları sunmaktayız. Tedavi süreci, hastanın bireysel durumuna göre özelleştirilir ve dikkatlice planlanır. İmplant tedavisindeki başarımız, gelişmiş teknoloji ve en son diş hekimliği yöntemlerini kullanmamız sayesinde sağlanır.

Hasta memnuniyeti ve rahatlığı bizim önceliğimizdir. Tedaviye başlamadan önce, size tedavi süreci hakkında ayrıntılı bilgi veririz ve tedavi planınızı sizinle birlikte oluştururuz. Ayrıca, tedavi süresince sizinle iletişim halinde olur ve sorularınızı yanıtlarız.

İmplant tedavilerinde sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolüne büyük önem veririz. Kliniğimizde kullanılan ekipmanlar güncel teknolojiye uygun olarak sterilize edilir ve hijyenik bir ortamda tedavi sağlanır.

İstanbul Küçükçekmece’deki diş hekimliği kliniğimize gelerek, implant tedavilerinde güvenilir ve etkili bir çözüm elde edebilirsiniz. Sizi doğal ve estetik bir gülümseme için tedaviye davet ediyoruz.

Randevu almak ve daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanın. Sizi en iyi tedaviyle ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sağlıklı bir gülümseme için hemen arayın!

Bir cevap yazın

× WhatsApp ile randevu alın