İMPLANT MARKALARI

Her üründe olduğu gibi implant diş için de gün geçtikçe farklı üreticiler farklı implant markaları ile pazarda yerini almakta. İmplant markaları uygulamanın başarısı ile ilgili mi değil mi önce bunu irdeleyelim. Sonra Türkiye’de bulunan en iyi implant markaları hakkında size bilgi verelim. Az önce pazarda değişik implant markaları olduğunu söyledik. Bir de değişik üreticiler dedik. Ancak size hatırlatmak istediğim önemli bir konu da bazen aynı üreticinin farklı implant markaları ile pazarda yer aldığı. Marka olarak siz farklı implant markası duysanız bile o implantların  üretim merkezleri aynı olabilmekte. En iyi implant markası bile bu şekilde marka çeşitlendirmesi yönüne gidebilmektedir. Kendi markanız ile implant üretimi için 500.000 dolar yatırım yapmanız yeterli. En iyi implant kendi ismim  ile olan implant diyenler için aslında hiç de yüksek bir fiyat değil aslında.

Şimdi gelelim hangi implant markasını seçmek gerektiğine. Şüphesiz her implant markasının bir pazarlama stratejisi var. Kimisi yüzey özelliklerinin gelişmiş olduğundan bahsederken kimisi protez parçalarının çeşitliliğinin büyük avantaj sağladığını dillendiriyor. Kimisi de farklı çap ve boylarda implant ürettiğini söyleyerek satış yapmaya çalışıyor. Diğer bir öne çıkma yöntemi de ucuz fiyat ile implant satmak. Aslında son kullanıcı için en cazip seçenek bu. Ucuz implant her zaman daha çok tercih edilir gibi görünse bile gerçekte bu iş öyle olmuyor. Kararı veren hekim olduğuna göre kendisi ve hastaları için sorun çıkarmayacak implant markasını tercih ediyor hekimler. Bir implantta sorun çıkması demek hem hastanın hem de hekimin mağdur olması demek. Her şeyi bir kenara bırakın hasta için daha sağlıklı bir yaşantı planlarken daha zor günler geçirmeyi hangimiz isteriz?

 

İmplant Markaları  Nasıl Seçmeli?

Dünyada ve Türkiye’de implant markaları ve çeşitleri her geçen gün artmaktadır.

İmplant tercihen güvenilir ve servis hizmeti kuvvetli firmalar tercih edilmeldir.

İmplant tedavisinin başarısında kullanılan implant markası kadar aşağıdaki unsurlar önemlidir.

1-Hastanın kemik kalitesi.

2- İmplantın üzerine yapılacak olan protez

3-Dişhekiminin cerrahi beceri ve tecrübesi

4- İmplant sonrası ağız hijyenine verilen önem.

Aşağıdaki implant markaları fiyat bilgileri hakkında sorularınız için 05493474349 dan ulaşabilirsiniz.

İmplance implant
İmplance implant
İmplant Direct
İmplant Direct
Biohorizon implant
Biohorizon implant
ANKYLOZ İMPLANT
ANKYLOZ İMPLANT

 

 

 

 

 

 

 

BEGO İMPLANT NASIL?

En kaliteli implant markalarından bir tanesini sorduğunuzun farkında mısınız? Alman Bego implantlar Bego Semados firmasının büyük yatırımlar ile kurduğu benzersiz implant diş firmalarından bir tanesi. Biz de kliniğimizde en sk Bego marka implant uygulamasını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzun dönem başarı bu markanın en büyük özelliği. Tam da bizim bir implant için aradığımız en büyük özellik olan uzun dönem başarı kriterini kusursuz olarak sunan Bego firmasına teşekkür etmek isteriz. Hem cerrahi uygulama setlerinin son derece yeterli detaylı olması çok önemli. diğer taraftan protez parçalarının çeşitliliği yeterli. En önemlisi implant fiyatı ve implant kalitesi karşılaştırıldığında en iyilerden birisi Bego implant. Daha fazla bilgi için 05493474347

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.8 / 5. Oy sayısı: 140

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂