Genel | İmplant Ortodonti ve Estetik Diş Tedavi Uygulamaları

Kategori: Genel

beyazlatma

Ön Dişlerde Zirkonyum mu E Max kaplama mı?

Bugün sizlere seramik restorasyonlar restorasyonlarda kullandığımız materyallerin tipleri ile ilgili bilgi vermek istedik. Özellikle estetik çalışacağımız hastalarda en sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi zirkonyum nedir? Empress nedir? Hangisi daha uygun arkada da kullanılabilinir mi ve benzeri sorular.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

VIRTIO VIVO INTRAORAL SCANNER

3 boyutlu tarayıcılar artık diş hekimliği için kusursuzluk, hız ve kalite demek.

Türkiye de de Strauman güvencesi ile 3 boyutlu ağız içi tarayıcı teknolojisi önemli bir adım attı. Dünyanın en güncel intraoral 3 D scanner ı Virtio Vivo İstanbul da.

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya dan diş hekimliğinde çığır açan 3 D ağız içi tarayıcılar hakkında bilgiler aldık.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

Türkiye Korona Virüs Tehlikeli Kendini Koru

Kendinizi korumak için adımlar atın
Ellerinizi sık sık temizleyin.
Özellikle halka açık bir yerdeyken veya burnunuzu üfledikten, öksürdüğünüz veya hapşırdıktan sonra ellerinizi en az 20 saniye boyunca sabun ve suyla yıkayın .
Sabun ve su hazır bulunmuyorsa, en az% 60 alkol içeren bir el dezenfektanı kullanın . Ellerinizin tüm yüzeylerini örtün ve kuruyana kadar birbirine sürün.
Gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza yıkanmamış ellerle dokunmaktan kaçının .
İllüstrasyon: Kadın evine karantinaya alındı
Yakın temastan kaçının
Hasta olan insanlarla yakın temastan kaçının
COVID-19 topluluğunuza yayılıyorsa kendinizle diğer insanlar arasında mesafe bırakın . Bu özellikle çok hastalanma riski daha yüksek olan insanlar için önemlidir.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)

Koronavirüs Salgınında Stress Yönetimi

Kaygı ve Stresi Yönetin!
Bu sayfada kendinizde ve diğerlerinde stresi azaltmak, ebeveynler için bilgiler, yanıtlayanlar için bilgiler, arantinadan çıkarılan insanlar için bilgi bulabilirsiniz.

Stres ve Başa Çıkma
Koronavirüs hastalığı (COVID-19) salgını insanlar için stresli olabilir. Bir hastalık hakkındaki korku ve endişe bunaltıcı olabilir ve yetişkinlerde ve çocuklarda güçlü duygulara neden olabilir. Stresle başa çıkmak sizi, önem verdiğiniz insanları ve topluluğunuzu güçlendirir.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın