Ortodonti |

Kategori: Ortodonti

Ortodonti diş teli tedavisi günümüzde şeffaf aparey ve plak ile eğri dişlerin düzeltilmesini sağlar. Ortodonti uzmanı Küçükçekmece Avcılar Florya

Şeffaf Aparey

Şeffaf Aparey ile Ortodonti

Şeffaf plakların ağza takılması ve kullanımıyla ilgili bu yazımda sizlere bilgi vermeye çalışacağım. www.drsertac.com sitesinden de bilgi ve randevu alabilir kendi dişleriniz için hangi yöntemin daha iyi sonuç verebileceğini öğrenebilirsiniz.

Dişler üzerine metal veya seramik butonlar braketler yapıştırılmaz. Sadece bir kaç diş üzerine kompozit buton takılır ve kompozit beyaz renkli olduğu için görünmez.Dişlerin düzeltilmesi için kullanılan ortodonti yöntemlerinden bir tanesi olan şeffaf aparey diş teli tedavisine alternatif bir tedavi olarak uygulanmaktadır. 

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Beyaz diş rengi ile zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum Kaplama mı Diş Teli (Ortodonti) mi?

Dişlerin güzel görünmesi sıralı olması ve diğer çevre dokular ile uyumlu olmasına bağlıdır. Sıralanış problemi olan dişler için kafa karışıklığına neden olan durumlardan birisi hakkında  bilgi vermek istiyoruz bu yazıda. Dişleri eğri olan bir kişinin hangi diş tedavisi yaptırması daha doğru olur? Zirkonyum diş kaplama mı? Ortodonti mi daha iyi olur?

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
İnvisalign Şeffaf aparey ile yapılan diş plakları hastaya teslim edilir.

Şeffaf Aparey Fiyatları

Şeffaf aparey fiyatları hakkında çeşitli bilgiler

Bugünkü yazımda şeffaf aparey konusunu ele alacağım. Yazımda şeffaf apareyin ne olduğunu ve nasıl uygulandığını, şeffaf plak markalarının hangileri olduğunu, 2019 yılı için şeffaf aparey fiyatlarının ne kadar olduğunu, şeffaf plak ücretleri konusunu ve şeffaf aparey kullananların ne gibi yorumlarda bulunduğunu anlatacağım.

Daha estetik ve sağlıklı görünümlü dişlere sahip olmak hepimizin arzusudur. Bu amaçla yapılan işlemlerden biri de eğri dişlerin ortodonti tedavisi ile düzeltilmesidir. Ortodonti alanında uzman olan kişiler, eğri dişleri düzeltmek için ya takılıp çıkarılan apareyler yapar ya da dişlere tel takar.

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
Zirkonyum diş kaplama örnek Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA MI? DİŞ TELİ TAKTIRMAK MI?

Ortodonti tedavisi için artık metal teller takmak zorunda da değilsiniz. Gerek seramik braketler yani diş rengi tel uygulaması gerek şeffaf plaklar ile telsiz ortodonti uygulaması ile eğri dişler düzeltilebiliyor. Aşağıda telsiz ortodonti yapımı için Türkiye’deki markaları ve şeffaf plak fiyatlarını bulacaksınız. Yanıt bulamadığınız sorularınız ve tedavinin sizin dişleriniz için uygun olup olmadığını öğrenmek isterseniz

Fırsatı kaçırma (Devamı>>)
× WhatsApp ile randevu alın