ITI Strauman ile Daha İyisi

straumann

Hastalarda eksik dişlerin aciliyet ve estetik taleplerle ikame edilmesi günümüz implant pratiğinde odak noktası haline gelmiştir. Radyo, TV ve sosyal medyadan artan hasta bilinci ile; Klinisyenler kendilerini tedavi aramaya sevk ederek, kendilerini bu hizmetleri sunma ihtiyacı ile karşı karşıya bulurlar. Ek olarak, kanıta dayalı tedavi protokolleri, dental implant destekli restorasyonların sosyal, fonksiyonel ve estetik faydalarını destekler ve dijital teknolojinin artan entegrasyonu ile bu süreç, tedavi ekibi için kolaylaştırılmıştır. klinik durumlar (doku büyütme, implant konumlandırma, şablon tasarımı ve imalatı, abutment seçimi, geçici imalat ve indeksleme), şu anda mevcut olan teknoloji, Tedavi ekibinin genişletilmiş bir üyesi tarafından yürütülmesi, ameliyat sırasında cerrah ve restoratif diş hekimi üzerindeki yükü hafifletmek için bu adımların önceden planlanmasına ve üretilmesine olanak tanır.

Straumann® Smile in a Box

Straumann® Smile in a Box, cerrahi ve protetik endikasyonlarınızı kapsayan dijital, modüler, entegre bir tedavi planlama ve üretim hizmetidir. İstediğiniz hizmetleri seçersiniz ve Straumann® tedaviniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda sunar.

Teknolojiye odaklanarak ve Straumann® tedaviniz için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda sunar. Bu ders teknolojiye odaklanacak
planlamak ve sipariş etmek için kullanılır (“bir kutuda gülümseme”) tedaviyi düzene koymak ve sağlamak için CBCT kılavuzlu şablonlar ile implant ve geçici restorasyonlar hasta için sorunsuz deneyim.
Hedefler:
• Hastaların değerlendirilmesinde klinik önemi olan faktörler
kısa süreli durumlarda anında yerleştirme ve yükleme iş akışları.
• “İş akışını tasarım ve üretim .
• Restorasyonda yer alan dayanaklara ve malzemelere aşina olma

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂