Sirona ve Diş Hekimliği

Sirona, dünyanın en büyük dental teknoloji üreticisi ve anında tartışmasız inovasyon lideridir. Bu nedenle Sirona, dünyanın en büyük muayenehaneleri, klinikler, dental laboratuvarlarda kullanılır.

Sirket, CAD/CAM restorasyon sistemleri (CEREC), dijital ağız-içi, panoramik diş röntgeni ve üniteleri, el aletleri ve hijyen sistemleri dahil komple dental ürünler serisinin geliştirilmesini, gerçekleştirmektedir. 

Sirona ve Diş Hekimliği
Sirona ve Diş Hekimliği

Sirona, diş hekimliğindeki teknik ve teknolojik ilerlemenin (Siemens), 1887 yılında elektrikle çalışan ilk dental matkabın icadıyla başlayarak, sektöre öncülük etmeye devam etmiştir. Klinik iş akşını iyileştiren ve hasta memnuniyetini arttıran, böylece çalışmalarını ile gerçekleştiren diş hekimlerinin başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlayan dijital dünya lideridir. Sirona dünya çapında 29 ülkede 3.300den fazla kişiden oluşan rünlerini tüm kitalarda 135 ülkede satışa sunmaktadır. 

ABD, Sirona’niın en Japonya takip etmektedir. Şirket 1997’de Siemens Tibbi Teknoloji Bölümü’nden 2006dan beri ABD NASDAQ borsasina kayıtlı bir firmadır. Son mali yılda (1 Sirona $1.17 milyar dolar tutarında gelir açıklamiştir. Sirona, ürünlerinin büyük endüstrisinin en büyük araştirma, geliştirme ve üretim yeri olan, Almanya’nın Bensheim mal etmektedir. Sironada halen 300’den fazla mühendis ve bilim insanı çalışmaktadır boyunca ARGE’ye 370 milyon dolardan fazla yatırim yapılmıştır

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.8 / 5. Oy sayısı: 190

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂