Türkiye’de Diş Estetiği Tedavisi

Yurt dışından Türkiye’ye gelen bir çok hasta ihtiyaçları olan tedavilerini uygun fiyatlar ve başarı ile yaptırıyorlar. En çok estetik, plastik cerrahi, saç ekimi, diş tedavisi gibi hizmetler için dünyanın bir çok ülkesinden Türkiye’ye geliyorlar. Diş hekimi Sertaç Kızılkaya diş estetiği ile ilgili örnek önce sonra fotoğraflar için diş estetiği linkine bakabilirsiniz.

Özellikle İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedip, tedavi ihtiyaçlarını hızlı ve uygun fiyatlar ile yaptıran hastalar bu durumdan son derece memnunlar. Ülkelerine döndüklerinde ise Türkiye’de yaptırdıkları başarılı tedaviler ile ilgili tavsiyelerde bulunuyorlar.

Türkiye'de diş estetiği yaptırmak

Diş tedavileri genellikle bir hafta içerisinde tamamlanıyor. Diş kaplamalar, implant, lamina diş, estetik diş dolgusu gibi işlemler en çok ihtiyaç duyulan ve Türkiye de yaptırılan işlemlerin başında yer alıyor. Bu tedaviler hakkında kısa bilgi verelim.

Diş Estetiği

Daha güzel bir gülümsemeye sahip olmak isteyenlerin faydalandığı bu tedavi bazen dişleri beyazlatmak, bazen de estetik diş tedavileri şeklinde yapılmaktadır. Son yılların çılgınlığı öz çekim (selfie) merakı insanların dişlerine daha fazla dikkat etmesine yol açtı.

Her çekilen fotoğrafta, daha güzel gülümsemeye sahip olmak için dişlerin ve dudakların daha güzel görünmesi için, diş estetiği tedavilerinden faydalanan insan sayısı her geçen gün artıyor. Renk sorunu yaşayan hastalar için diş beyazlatma yöntemleri uygulanıyor.

Diş kliniğinde 1 saat içerisinde diş rengini daha beyaz yapmak artık mümkün. Bu tedavi evde uygulanan plaklar ile desteklendiğinde hayal ettiğiniz beyaz dişlere kavuşmuş oluyorsunuz. Yurt dışından gelen hastalar için ofis beyazlatma olarak adlandırılan tedavi yüksek başarıyla uygulanan bir tedavidir. Dişlerinin sıralanışında problem yaşayan hastalar için ise ortodonti tedavisi tercih edilmiyor ise diş kaplama tedavisi uygulanabiliyor.

Türkiye diş estetiği

Uygulandığında, dişleri daha güzel sıralayan ve bu sayede simetrik bir dizilim elde edilebilen diş kaplama tedavisi sayesinde özgür ve güven dolu gülümseyebilmek mümkün oluyor. Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde dişlerin kesimi ve hazırlanan ölçülerin laboratuvardan alınması işlemi tamamlanıyor. Yeni dişler, metal olmayan malzeme ile yapıldığı için daha estetikler.

Zirkonyum ve Empress Estetik Diş Kaplama

Zirkonyum diş kaplama olarak adlandırılan bu yeni nesil bilgisayar destekli diş kaplama tekniği ile doğal diş görüntüsünü oldukça başarılı bir şekilde taklit edilebilmektedir. Porselen diş fiyatları ile karşılaştırıldığında zirkonyum diş fiyatları biraz daha yüksektir. Estetik diş yapımı için zirkonyum veya empress diş tercih edildiği için bu iki kaplama fiyatını karşılaştırmak gerekir. Empress diş kaplamalar zirkonyum diş kaplama ile karşılaştırıldığında empress diş kaplama diş estetiği için daha iyi sonuç verir. Fiyat olarak da empress diş fiyatı zirkonyum diş fiyatından daha yüksektir. Güncel fiyatlar için whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Diş Estetiği Fiyatları İstanbul

Ödenen parayı kullanım zamanına böldüğünüzde iyi kaplamalar pahalı gibi görünse bile daha uygun bir fiyata gelmektedir. Metal içeren porselen kaplama ile karşılaştırıldığında daha sağlıklı ve dayanıklı olan zirkonyum diş kaplama insan vücudu ile tam uyuma sahip bir maddeden oluşmuşlardır. Zirkonyum kaplamalarda renk değişimi olmamaktadır.

Yine zirkonyum ile yapılan diş kaplama ve köprüleri aşınmaya karşı son derece dirençlidirler. Estetik ve uzun ömürlü zirkonyum diş kaplamalar hakkında daha fazla bilgi almak için zirkonyum diş sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yine zirkonyum ile yapılan diş kaplama ve köprüleri aşınmaya karşı son derece dirençlidirler. Estetik ve uzun ömürlü zirkonyum diş kaplamalar hakkında daha fazla bilgi almak için zirkonyum web sitesine gidebilirsiniz. www.zirkonyum.com.tr

İstanbul diş estetiği için en donanımlı diş laboratuvarlarına sahip. Estetik diş tedavisi için yurtdışından sadece hastalar gelmiyor. Benim diş laboratuvarıma Avrupa nın 6 ülkesinden diş kalıpları gelmekte. İstanbul Türkiye için sağlık turizminde bu konuda da öncü.

Diş Estetiği Bakırköy

İstanbul Türkiye nin lokomotifi dedik. Nişantaşı ve Bakırköy diş estetiği için tercih edilen iki önemli merkez İstanbulda. Avrupa yakası estetik diş tedavileri için Bakırköy, Avcılar, Beylikdüzü lokasyonlarının merkezinde E 5 üzerindeki diş kliniğimizde kolay ulaşım olanaklarımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Estetik diş ölçüleri artık dijital sistem ile elde ediliyor. Uygun vakalarda dişlerden ağız içi kamera yardımı ile ölçü alınmakta.

İmplant ve Estetik

Dişlerin varlığı sindirim sistemi için büyük önem taşımaktadır. Dişlerden birini veya daha fazlasını kaybettiğimiz zaman sindirim sistemi anında aksamaya başlar. Bu nedenle eksilen diş yerine onun fonksiyonunu gerçekleştirecek dişler yapılır. Diş köprüsü olarak adlandırılan eksik diş ve arkasındaki uygun kısımlar günümüzde dişsiz hastalar için kurtarıcı bir rol oynamaktadır.

Geçmişte tam protez olarak adlandırılan tedavi uygulanıyordu. Ağızda olmadığı için protezin hareket etmesi ve yeterli çiğneme kuvveti uygulayamaması en büyük sorun olarak karşımıza çıkıyordu. Artık implantlar sayesinde protezi daha rahat kullanma imkanı doğmuştur.

Alt çenede iki adet implant üzerine yapılacak protezler son derece uygun olmaktadır. Üst çene içinde dört adet implant üzerine yapılan protezler son derece başarılı bir çiğneme fonksiyonu sağlayabilir. Her hasta için yapılacak tedavi farklı olmaktadır.

Size uygun implant tedavisini ve süresini öğrenmek için lütfen bizimle iletişim kurun. Klinikte yapılacak muayene ve röntgen tetkiki sonrasında size uygun tedavi planı hazırlanacaktır. İmplant hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz implant sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle diş estetiği konusunda İstanbul ön plana çıkan bir ilimizdir.  Küçükçekmece, Bakırköy, Avcılar, Yenibosna, Beylikdüzü, Halkalı, Bahçeşehir, Bahçelievler, Beylikdüzü, Büyükçekmece gibi ilçelere gayet yakındır. Bu nedenle diş tedavisi için İstanbula gelen sağlık turistleri hem tedavi olacakları yerlere yakın oluyor, hem de birçok otelin bulunduğu bölgede konaklama açısından farklı seçenekleri olabiliyor.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 220

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi ...

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz 🙂